Mattias Bergström

MATTIAS BERGSTRÖM

Profesjonalny tłumacz szwedzkiego

0 %
zniżki dla nowych klientów
0 %
gwarancja jakości
0
Licznik zadowolonych klientów
0
Licznik ukończonych projektów
0
Licznik przetłumaczonych słów
Witam!
Nazywam się Mattias Bergström. Zawodowo zajmuję się językiem szwedzkim, tłumaczeniami, korektami, redakcją tekstu, a także świadczę porady językowe.
Pracuję w branży językowej w pełnym wymiarze godzin od 1999 roku. Moje portfolio zawiera tysiące ukończonych projektów i usatysfakcjonowanych klientów. Usługi świadczę dla firm, organizacji, władz oraz osób fizycznych z całego świata.
Osoby chętne do współpracy proszę o wysłanie dokumentów do bezpłatnej wyceny. Odpiszę na wiadomość, gdy tylko uda mi się ustalić cenę i datę dostawy tłumaczenia.
Cieszę się na naszą przyszłą współpracę!

Doświadczenie

Moi klienci korzystają z mojej wiedzy i zdobytym przeze mnie doświadczeniu

Terminowa realizacja

Ostateczne terminy są uzgadniane i ściśle przestrzegane

Korzystne ceny

Nie są naliczane dodatkowe koszty za identyczne zdania powtarzające się w tekście

Najwyższa jakość

Wysoką jakość mogę zagwarantować dzięki wnikliwemu badaniu tematu oraz korektom

Cena

Każdy klient jest inny. Każdy projekt jest inny. Dlatego właśnie każda oferta cenowa również będzie inna. Wszystko zależy od typu tekstu, tematyki, formatu, ostatecznego terminu oraz innych względnych czynników.

Tematyki

Z mojego doświadczenia wynika, że niemal każdą tematykę, od marketingu aż po farmaceutykę i leki, można przetłumaczyć w sposób doskonały, ale wymaga to odpowiedniego przygotowania do pracy.

Wyposażenie

Podczas pracy korzystam z najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania dla profesjonalnych tłumaczy, w tym z narzędzi do tłumaczenia, takich jak Trados Studio czy MemoQ.

Standardowa procedura

1 • Dokumenty

Proszę o wysyłanie dokumentów pocztą elektroniczną, za pośrednictwem usługi Dropbox lub internetowej usługi do przesyłania plików. Obsługuję pliki w większości formatów, ale preferuję edytowalne dokumenty tekstowe, ponieważ praca nad nimi jest najłatwiejsza, najtańsza i najszybsza.

2 • Oferta cenowa

Po analizie potencjalnego projektu zaproponuję konkurencyjną wycenę. Będzie ona obejmowała łączną cenę, najpóźniejszy termin dostawy oraz wszelkie wymogi specjalne. Stawkę obliczam zwykle na podstawie liczby słów w tekście źródłowym.

3 • Odbiór

Aby potwierdzić ofertę, wystarczy wysłać krótką wiadomość o zgodzie na zaproponowane warunki. Potwierdzenie przyjmuję wyłącznie na piśmie. Tylko takie potwierdzenia będą wiążące. Wyrażenie zgody na ofertę jest również tożsame z akceptacją warunków świadczenia usług.

4 • Tłumaczenie

Teraz czas zabrać się do pracy. Zacznę tłumaczenie, aby później przejść do weryfikacji i korekty tekstów. Celem jest przekroczenie oczekiwań i dostawa tłumaczenia najwyższej jakości. Informuję klientów o postępach w trakcie realizacji projektu.

5 • Dostawa

Po ukończeniu pracy dokumenty zostaną zwrócone przed ustalonym ostatecznym terminem w postaci pliku o uzgodnionym wspólnie formacie. Zwykle pliki są załączane do wiadomości e-mail lub przesyłane za pośrednictwem usługi internetowej, gdy ich rozmiar nie pozwala na skorzystanie z pierwszej opcji.

6 • Płatność

Po przyjęciu tłumaczenia klient otrzyma fakturę od szwedzkiej firmy rozliczeniowej. Termin płatności wynosi 30 dni. Płatność należy zrealizować na dane firmy. Nieopłacone faktury będą przekazywane firmie windykacyjnej.
1500-2500
słów/dzień
10%
zniżki dla nowych klientów
Mattias
Bergström

Roslagsgatan 34
11479 Stockholm
Szwecja

Poznajmy razem zupełnie nowe możliwości
Skontaktuj się ze mną już dziś i dowiedz się więcej!
error: Content is protected !!